W jaki sposób wzmacniać kolano?

Witam .Od kilku miesiecy boli mnie kolano.Kiedys podczas cwiczen na orbiteku przeciazylam je.Od tamtego czasu mam z nim problemy.Bylam u ortopedy,byl robiony rezonans.Lekarz stwierdzil niedobor mazi w kolanie i w zwiazku z tym lekkie uszkodzenie.Przepisal mi 5 zastrzykow suplastyn.Na razie byl jeden,poprawy jeszcze nie widze.Serie taka co 2 lata bede musiala powtarzac.Czy moge w jakis sposob wpspomoc produkcji tej mazi.Czy bede mogla ceiczyc?Moze brac jakies tabletki?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję przede wszystkim zdrowo się odżywiać i kierować się zaleceniami lekarza badającego