W jakim terminie doszło do zapłodnienia?

Proszę o ustalenie kiedy doszlo do zaplodnienia. Cykle 28-31 dni. Nie krotsze nie dluzsze. Om 8.12. Stosunek przerywany bez wytrysku w srodku 9 dnia cyklu. Kolejne od 14 dnia cyklu przez pare dni z wytryskiem w srodku. Usg w 7 tyg i 1 dniu pokazalo dx- 7.6 mm i crl 6 w 2 dni i edd 19.09 dx- 18.1 mm i gs 6w 0 dni edd 21.09. Usg w 12 tyg i 5 dni pokazalo crl 70,3 mm i edd 11.09 Termin z om na 14.09.bardzo mi zalezy aby sie dowiedziec ktory stosunek zakonczyl sie ciaza. Dziekuje i pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

nie można jednoznacznie odpowiedzieć na tak zadane pytanie. konieczne badania genetyczne.