Waga ciała i dieta dla 14-latki

Witam ! Moja 14-letnia córka ,ze wzrostem 163 cm waży 59 kg . Prowadzi aktywny tryb życia . Robi długie spacery , ćwiczy dwa razy w tygodniu na lekcjach wych. fizycznego . Nie je dużo chipsów ani słodyczy .Wszędzie pisze że waga jest w normie , lecz obie uważamy że jest w niej trochę nadmiaru tłuszczu . Proszę o podanie dobrej diety , oraz czego powinna unikać do zjedzenia , aby schudnąć gdzieś 3-4 kg.

Dobra dieta może być dobra wyłącznie przez dietetyka po przeprowadzeniu dokladnego wywiadu. Prosze nie szukać diet dla dziecka w internecie.