Wgłębione znamię w kąciku oka

Witam, od jakiegoś czasu pojawiło się u mnie znamię jak od okularów w prawym kąciku oka. Okularów nigdy nie nosiłam. Jest lekko wgłębione, fioletowawe z jasnym środkiem. Pewnego dnia się pojawiło, jakby z nikąd, ale samo też nie chce zniknąć. Może to być jakiś objaw choroby? Mogę coś z tym zrobić? Czy przeczekać... mija już 3 tydzień i nic :(

Sprawę można rozstrzygnąć za pomocą badania dermoskopowego. Ponieważ Pani jest z Warszawy, nie będzie trudności ze znalezieniem odpowiedniego specjalisty. Polecam dr Żurawskiego - znajdzie go Pani na tym forum.

Bez obrazu trudno coś doradzić. Najlepiej udać się do gabinetu dermatologicznego aby zbadać tę zmianę dermoskopem i określił jak z tym postępować.