Widoczne żyły na łydkach

Od kilku tygodni mam bardziej widoczne zyly na lydkach, pojawiło się kilka pajaczkow(zyly nie sa wypukle ale widać je spod powierzchni skory). Mam 25 lat i 3 miesiace temu zaczęłam prace w trybie siedzacym/biurowym i zakładam ze to jest przyczyną. Czy jest szansa na powrót do normy przy odpowiedniej suplementacji i zmianie trybu życia? Tj. Powrot do treningow, spanie z uniesionymi nogami, suplementacja rutyny, Wit C itp. Czy konieczne jest leczenie farmakologiczne ? Nie biorę antykoncepcji

Najlepiej jest skonsultować się u lekarza medycyny estetycznej i po konsultacji lekarz powie czy konieczne jest już wykonanie skleroterapii czy można jeszcze poczekać z zabiegiem.