Mężczyzna , 30 lat Witam, Mam pytanie odnośnie wielkości i wyglądu moszny. Zaobserwowałam u mojego męża, iż kiedy sie poznalismy jego moszna była napięta, skora byla ciemna i gruba. Po 2 miesiącach nieobecnosci męza moszna wyciągneła sie, stala się jasna, skóra jest delikatna. Co moze to oznaczac? Czy czestosć odbywanyc stosunków ma znaczenie jak wyglądaja moszna i jądra? Mezczyna uprawiający seks z duza czestoscia ma napieta skore czy odwrotnie?
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Urologia – Urolog jest specjalistą, który zajmuje się chorobami związanymi z układem moczowo-płciowym. Do wizyty u urologa warto się przygotować, gdyż z reguły wiąże się ona z dużym stresem u pacjenta. Sprawdź, jakie objawy powinny skłonić cię do zgłoszenia się do poradni urologicznej.
  • USG jąderUSG jąder jest nieinwazyjną, bezbolesną metodą diagnostyki nieprawidłowości w wielkości i budowie jąder oraz najądrzy. Wykonywane jest w gabinetach urologicznych i nie wymaga ono specjalnego wcześniejszego przygotowania ze strony pacjenta.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: