Wstrzykiwanie oleju spożywczego do piersi

żona ma do usunięcia obie piersi z powodu wstrzykiwania oleju spoż.2 l.temu(dlaczego nie będe rozwijał taką ją poznałem) byliśmy już w kilkunastu szpitalach,poradniach itp. po za tym że każdy lekarz robił sobie zdjęcia(dla nauki podobno)to nigdzie nas nie chcą przyjąć bądź odsyłają dalej gdzie mamy się udać żeby ktoś w końcu się tego podjął dodam że stwierdzono martwicę usg-nieczytelne a rezonans kręgosłupa w połowie czerwca tylko co on da ? z piersi cały czas sączy się ropa i są prawie czarne

Z opisu wynika iż żona ma ropowicę piersi oraz zaawansowaną martwicę. Wszystko to wskazuje na zagrożenie życia (sepsa) i konieczne jest pilne leczenie operacyjne w ośrodku chirurgicznym. Jeśli małe szpitale mają obawy, to trzeba zgłosić się do kliniki uniwersyteckiej i nie zgodzić się na odesłanie.