Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 1 6 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jakie są sposoby na powiększenie piersi?

Witam mam pewien problem z piersiami a raczej ich brak mam 25 lat i nie ukrywam że dziewczyny młodsze w mojej rodzinie mają większy biust od mojego mimo sporej różnicy wieku. Moje piersi są bez kształtu sutkow brak wstyd mi gdy przez lato nie mogę ubrać bluzki z dekoltem bo nie ma co pokazać A tym bardziej bikini kiepsko dobrać coś żeby nie było widać że tych piersi brakuje. Bardzo proszę o radę
KOBIETA, 25 LAT 9 miesięcy temu

Poród w wodzie

Szanowna Pani,
Według moich pacjentek najbardziej przewidywalne i trwałe powiekszenie piersi o ładnym naturalnym kształcie dają jedynie implanty. Inne tzw nie inwazyjne metody są równie kosztowne jednak efekt znika. Z punktu widzenia onkologa wszystkie preparaty wstrzykiwane do piersi stanowią pewne zagrożenie dla dalszej profilaktyki nowotworów piersi.
Zapraszam do kontaktu kontakt@drjaworowski.pl
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej

Specjalista w dziedzinie chirurgii. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii onkologicznej. Pionier w dziedzinie stosowania implantów u pacjentów onkologicznych. Laureat licznych nagród za osiągnięcia naukowe, m.in. Luminatus 2015, Polski Wynalazek 2014 - BioImplant, złoty medal Międzynarodowych Targów Wynalazczości oraz medal Ministerstwa Edukacji, Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych Francji Concours Lepin.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety