Guzki i ból po operacji usunięcia piersi

Jestem transseksualistą K/M, rok temu miałem zabieg usunięcia piersi. Wycięto gruczoły oraz trochę tkanki tłuszczowej i skóry, brodawki mam nadal ale zostały zmniejszone, nie wycinano mięśnia piersiowego ani żadnych węzłów. Przed operacją usg piersi i dołów pachowych nie wykazało żadnych zmian. Obecnie wyczuwam kilka twardych małych kulek w miejscach operowanych i boli mnie lewa strona pod pachą. Czy możliwe jest aby pojawił się tam nowotwór mimo że gruczołów nie mam bo były całkowicie wycięte?

Szanowny Panie,
Najprościej udać się do lekarza który wykonał operację.
Ale w przypadku gdyby miał Pan z tym jakiś kłopot zapraszam na konsultację a na początek do kontaktu emailowego kontakt@drjaworowski.pl.
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej