Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 3 9 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Depo medrol a wstrzyknięcie go z lidokainą w gangliona nadgarstka

Witam. Cztery dni temu byłam u lekarza ortopedy z ganglionem nadgarstka. Miesiąc wcześniej lekarz wykonał aspirację. Teraz wstrzyknął depo medrol z lidokainą. Po zastrzyku z depo medrolu ręka strasznie bolała przez dwa dni, a teraz skóra wokół zrobiła się żółta i pokazało się dużo małych siniaków. Lekarz przepisał mi Anapran 550 mg i Sirdalud. Moje pytanie brzmi, czy siniaki i zażółcona skóra świadczy o jakichś nieprawidłowościach, które mogły wyniknąć po tym zastrzyku? Czy ten lek jest bezpieczny? Czy są jakieś zamienniki depo medrolu, które nie powodują  takich dolegliwości? Nie mogę znaleźć w internecie ulotki depo medrolu, czy jakiś specjalista może mi pomóc? Czy przyczyną ewentualnie tych zażółceń i siniaków może być połączenie depo medrolu z alkoholem, bo akurat tego dnia zdarzyło mi się wypić piwo? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Bóle kręgosłupa

Spędzamy zbyt wiele czasu w pozycji siedzącej. Prowadzi to do bólu pleców. Warto wstać,przejść się. Zredukujemy wtedy dolegliwości bólowe kręgosłupa.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy