Wyciek z sutków. Co to znaczy?

Mam problem i nie wiem co o tym myśleć.

Mam 15 lat, od 5 miesięcy współżyłam z chłopakiem, nie zabezpieczaliśmy się. Od tamtego czasu nie mam miesiączki. Ostatnio w podbrzuszu odczuwam jakieś odruchy, jakby coś kopało.

W szkole ostatnio mieliśmy pogadankę o badaniach piersi, więc wieczorem tak zrobiłam. Z moich sutków po ściśnięciu wydobywa się maź, jakby bezbarwna i gęsta.
Co to oznacza? Czy jestem w ciąży?
Dodam, że brzuch tylko trochę mi urósł, ale to chyba od jedzenia. Co się dzieje?
Proszę o szybką odpowiedź, bo mam pewne obawy.

Redakcja abcZdrowie

Mając na uwadze, że współżyła Pani bez zabezpieczenia oraz doszło do zatrzymania miesiączki, należy liczyć się z możliwością ciąży. Aby ostatecznie wyjaśnić tę kwestię, niezbędna będzie wizyta u ginekologa w jak najkrótszym czasie.
Jako osoba niepełnoletnia powinna zgłosić się Pani na wizytę w towarzystwie dorosłego opiekuna (najlepiej jednego z rodziców).