Wyciskanie zmiany skórnej na penisie

Witam mam takie pytanie poniewaz jakis czas temu zrobił mi sie tak jakby syfek w okolicy penisa wielkosci tak z pół centymetra wycisnąłem to ale nic białego nie wychodzi tylko raczej krew

Witam! Jeśli pojawienie się krosty było jednorazowym incydentem nie ma powodów do niepokoju. Zmiana najprawdopodobniej była wynikiem bakteryjnego zakażenia ujścia jednego z gruczołów.