Biały wyprysk na prąciu

Witam serdecznie ostatnimi czasy pojawil mi sie na praciu bialy wytrysk co to moze byc po nacisnieciu danej krostki wyskoczyla biala ciecz tak jakby ropa
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Opisywana zmiana oraz sączenie się z niej białej wydzieliny może wskazywać na infekcję bakteryjna bądź na nadkażenia bakteryjne jednego z gruczołów znajdujących się w skórze penisa. Warto zastosować maść przeciwbakteryjną np. Tribiotic.