Wydzielanie się ropy z ropnia okołoodbytniczego

Z 3 tygodnie temu miałem nacinany ropien okoodbytniczy (był bardzo bolacy) i nie mogłem już funkcjonować. W szpitalu pod narkozą wycieli go i wyczyścili podawali przez dwa dni dożylnie antybiotyki itp. Przez pierwsze dni wydzielało się z rany dużo ropy ale po tygodniu na opatrunkach było ropy coraz mniej. Teraz po 3 tyg zauważyłem, że od dwóch dni jest tej ropy więcej na opatrunku pojawiła się znów mała ilość krwi.. Wyprozniam się prawidłowo - czy tak długo moze sie wydzieliac ropa z rany?

Nie wiem jaki był zakres operacji! Pisze Pan , że ropień był "nacinany" - jest to działanie doraźne , stosowane w stanach nagłych , ale nie załatwia sprawy ostatecznie!!! LECZENIE TEJ CHOROBY POLEGA NA SZEROKIM,RADYKALNYM WYCIĘCIU OGNISKA W RAMACH ZDROWYCH TKANEK RAZEM Z WSPÓŁISTNIEJĄCĄ NA OGÓŁ PRZETOKĄ ODBYTNICZĄ , KTÓRA , " DE FACTO" , JEST PRZYCZYNĄ POWSTAWANIA TAKIEGO ROPNIA!!! zż

Witam.
Ciężko ocenić ranę, której się nie widzi. Raczej nie powinno być już ropy. Proszę skonsultować się z operatorem celem weryfikacji, czy to jest ropa i czy jest to prawidłowe zjawisko, czy infekcja rany, Pozdrawiam.