Wymioty i ból w przełyku u 15-latki

Moja 15 letnia córka dziś rano wymiotowala. Powiedziała mi, że ma wrażenie, że jej coś stoi w okolicach mostka. Co powinniśmy zrobić? Jakieś lekarstwa?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji należy bacznie obserwować organizm córki. Doraźnie proponuje zastosowanie leków przeciwwymiotnych. Proponuję także picie dużych ilości płynów.