Wynik badania mózgu dziecka do analizy

obecność duza jama przegrody przezroczystej i duża komora Vegi bez podania wymiarów dodam ze malec jest o 4 tygodnie szybciej na świecie czemu nie podali wymiarów tylko wskazania kontrola usg mózgu od 4-6 tygodni

Proszę w tej sprawie skonsultować się z osobą wykonującą USG. Nie wytłumaczę Panu dlaczego nie ma wymiarów jamy i komory tylko subiektywny opis. Proszę kierować się zaleceniami lekarza. Trzeba jednak wiedzieć, że takie zmiany w przypadku wcześniaka kiedy mózg jeszcze dokładnie nie jest wykształcony są normalne.