Wynik badania wątroby 58-latki

Opis; substraty: komórki HE-20-10 wątroba małpy koniugat:anty-IgG opis wyniku: wykryto przeciwciała przeciwcytoplazmatyczne o typie świecenia ziarnistym i mianie :100 Czy mogę prosić o interpretację bo wizytę mam dopiero za tydzień a psychika już wysiada . Dziękuję

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania może świadczyć o autoimmunologicznym zapaleniu wątroby. Proszę udać się na wizytę do lekarza w umówionym terminie.