Wynik MRI serca bez kontrastu do analizy

Prosze o interpretacje MRI serca bez kontarstu.W prawej komorze guza nie uwidoczniono PK EF57%,EDV 144ml,masa31g Globalna i odcinkowa kurczliwość PK prawidłowa.Wielkość w normie. LK EF 60%,EDV 149ml,masa 115g.Globalna i odcinkowa kurczliwość LK prawidłowa.Wielkość w normie.Grubość ścian części podstawnej lewej komory w osi krótkiej:przegroda 0,8cm ściana tylna 0,8cm-grubość ścian LK w normie.Pola przekroju pozostałych jam serca w projekcji czterojamowej PP 22.2 cm2 LP 17.9cm2-niepowiększone

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Po bezpośrednim badaniu oraz łącznej analizie wykonanego badania będzie można coś więcej powiedzieć.