Wynik TSH w 20. tygodniu ciąży i nieprzyjmowanie leków

Witam,jestem w 20 tygodniu ciazy moj wynik TSH to 0.252[-] Gdzie norma wynosi (min.0.27 max 4.20) Ogolnie lecze sie na tarczyce od 9 lat a od 3 nie biore hormonow bo lekarz tak mi zalecil moje badania ft3 i ft4 w pierwszym trymestrze ft3;3.11 a norma (min.2,5 max 3.9) ft4:0.959 a norma min 0.9 max 1.5...Nadal nie daja mi zadnych lekow a boje sie ze cos moze byc nie tak z malestwem bardzo prosze o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę zaufać lekarzowi prowadzącemu! Póki co nie ma potrzeby podawania leków.