Wyniki badań próby po obciążeniu glukozą u 9-latka

WITAM, Właśnie odebrałam wyniki badań 9 letnie córki. Próba obciążenia glukozą : na czczo 82mg, po 6 min- 75 mg, po 120 min- 64 mg. Insulina na czczo 10, po 60min - 65,1, po 120 min-61,8. na badania skierowała nas Pani doktor endykrynolog . Córka od pół roku bierze euthyrox 75 - 0,5 tab. TSH na chwilę obecną wynosi 0,846mlU/l. Niepokoją mnie te badania , a nigdzie nie mogę znaleźć jakiś wyjaśnień. Wizytę u lekarza mamy dopiero w przyszłym tyg. Dziękuję za pomoc.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

wynik świadczy o hiperinsulinemi. Wskazana konsultacja z endokrynologiem.

Pozdrawiam.