Wyniki badania hormonów tarczycy i bezskuteczne starania o ciążę

WITAM BYŁAM U GINEKOLOGA I MAM TAKI WYNIK TSH 2.3369 FT3 4,90 TPO-AK (MAK) CZY TE WYNIKI SĄ ZŁE.JESTEM CHORA NA NIEDOCZYNNOŚC CZY NADCZYNNOŚĆ?PROSZE O ODPOWIEDZ BO STARAM SIE O DZIDZIE I NIE WYCHODZI.DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDZ.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Niestety, nie podała Pani jednostki przy wyniku ft3. Nie jest zatem możliwa interpretacja.