Wyniki badania TSH i hormonów tarczycy

Witam dzis robilam sobie badania a oto ich wyniki chcialam zapytac czy wszystko jets ok:) TSH 2,610 FSH 8,11 LH 35,11 Estriadol 425,10 Progesteron 0,55 Prolaktyna 17,23 DZIEKUJE

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Wynik TSH jak i prolaktyny jest prawidłowy. Pozostałe wyniki wymagają interpretacji w oparciu o informację którego dnia cyklu zostały wykonane badania.