Wypalenie zawodowe u 37-latka pracującego na stanowisku kierowniczym

Mam 37 lat, pracuje na stanowisku kierowniczym. mnóstwo stresu, gonitwa, ...Ciągle czuję zmęczenie, nic mnie nie cieszy. Po powrocie do domu intersuje mnie tylko drzemka, kanapa, telewizor. Ogólnie apatia. Kiedyś uprawiałem sport, miałem zainteresowania, dużo czytałem, dokształcałem się - dziś nie mam ochoty na nic .. Czy jest wypalenie zawodowe, czy czas na zmianę pracy? Nie chcę aby moja rodzina widziała mnie w takim stanie, a stan ten się pogłebia. Brak ochoty do rozmów, brak usmiechu i radości. Jak z tym walczyć? Chciałbym zmienić pracę ale z drugiej strony obawiam się tych zmian, brak mi odwagi.

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultację.
W internecie może Pan znaleźć listę certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza