Wypukły pępek po odpadnięciu kikuta u dziecka

Witam chciałabym zapytać czy to normalne że po odpadnięciu kikuta pępowiny i dziecka pojawiło się trochę krwi i niewielkie skrzepy, wygląda to jak ranka i pępuszek nie jest do końca schowany z jednej strony jest wypukły czy on się schowa czy tak zostanie czy można coś z tym zrobić? Dodam że chowa się jak dziecko podkurcza nóżki a kiedy prostuje to troszkę się uwypukla. Boję się żeby nie był wypukły. Jest to moje pierwsze dziecko i nie wiem co robić czy to wszystko normalne.

jeśli jest to świeżo po odpadnięciu kikuta to tak może być, należy dalej obserwować ewentualnie pokazać pepek lekarzowi pozdrawiam