Wysoki puls przy sercu hiperkinetycznym

dzien dobry:)Czy przy sercu hiperkinetycznym,puls przewaznie 100-120 powinnam zazywac jakies leki ?PozdrawiamElzbieta

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przede wszystkim powinna się Pani skonsultować ze specjalistą kardiologiem, który wyjaśni przyczynę krążenia hiperkinetycznego. Wskazanie przyczyny być może umożliwi zastosowanie leczenia celowanego i ustąpienie problemu.