Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 1 2 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy świąd da się zredukować?

Atopowe zapalenie skóry byłoby mniej uciążliwe dla pacjenta, gdyby udało się zredukować świąd. Czy można to zrobić? Na to pytanie odpowiada prof. Jacek Szepietowski.

Lek. Marta Gryszkiewicz Stażysta/Rezydent, Kraków
84 poziom zaufania

Problemem jest najprawdopodobniej reakcja alergiczna na jeden ze składników leku. Należy go natychmiast odstawić, sprawdzić skład leku i unikać tych substancji w przyszłości. Wysypka sama zniknie za kilka/kilkanaście dni.

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, doświadczenie zdobywała w kraju, jak i za granicą.
umów wizytę 0
Lek. Marta Gryszkiewicz Stażysta/Rezydent, Kraków
84 poziom zaufania

Sugeruję udać się do lekarza rodzinnego celem weryfikacji, czy oby na pewno wysypka związana jest z przyjęciem leku. Po przeprowadzeniu badania klinicznego lekarz będzie miał możliwość jednoznacznie to stwierdzić.

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, doświadczenie zdobywała w kraju, jak i za granicą.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety