Co jest powodem wysypki po zastosowaniu leku Gripex?

Witam , od dwoch zaczelam brac lek gripex (pierwszy raz ) dzis dostalam wysyple swedzaca , czerwona od pasa w dol i troche na rekach. Czy to znaczy ze jestem uczulona na cos ? Dodam ze nigdy nie mialam takiego czwgos przy jakichkolwiek lekach . Co powinnam z tym zrobic ?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak może to być reakcja alergiczna proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego