Wysypka u 2-miesięcznego dziecka a badanie krwi

Witam. Czy moge przeslac zdjecie z wysypka u coreczki. Wysypka wystapila dzis w ciagu 2 godzin, wiem to poniewaz zmienialam jej pampersa. Corcia ma 8miesiecy. W piatek miala robione wyniki z krwi na oddziale zakaznym( moge przeslac zgjecie wynikow) poniewaz zwrocilam sie do szpitala z wysypka ktora wygladala jak maczek i krostka byla wyczowalna pod palcami i podchodzila krwia. Lekaz stwierdzil ze jej nic nie jest a dzisiaj wysypka wyglada calkiem inaczej. Prosze o pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.