Xanax w terapii psychiatrycznej po ciężkiej operacji

Biorę leki podtrzymujące przeciw depresji Faxolet ER 150mg.Przeżyłam traumę w zwiazku z ciężką operacją.Proszę o leki przeciw lękowe pilne,bo nie mogę sobie z nimi poradzić.Tylko nie xanax.Melisa mi nie pomaga i do tego bezsenność.Mogą być robione apteka mi zrealizuje.Proszę o szybką pomoc.

Witam. Istnieje wiele leków p-lękowych. Do stosowania doraźnego i wielomiesięcznego. Celem określenia rodzaju leku oraz doboru leku konieczna jest konsultacja psychiatryczna.
Pozdrawiam, Jarosław Lenartowicz