Zapytaj lekarza

1 , 0 2 1 , 1 1 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Z czego może wynikać tępy, czasem kujący ból w okolicy lewego jajnika i jak mu zaradzić?

Witam, mam 22 lata. Od 2 lat biore tabletki antykoncepcyjne, nigdy nie miałam problemów ginekologiczny oprócz sporadycznych infekcji układu rodnego bądź moczowego. 2 dni temu pojawił się tępy, czasem kujący ból w okolicy lewego jajnika. Pojechałam na sor, ponieważ żadne tabletki przeciwbólowe nie uśmierzają bólu. Dostałam kroplówkę z czymś rozkurczowym, ponieważ dzień później miałam dostać okresu, więc pojawiło się podejrzenie że może być to ból wiążący się z menstruacją. USG pokazało że jelita, wątroba i i inne narządy wewnętrzne są w normie. Wróciłam do domu a wizytę do swojego ginekologa mam na za 2 dni. Natomiast ból jest niemiłosierny. Czy jest jakiś sposób żeby temuzaradzić, Okres przyszedł jak zwykle, nie jest mniej lub bardziej obfity niż zazwyczaj. Ból nie ustąpił, jak zazwyczaj to było. Co to może być ? Czy jest jakiś lek dostępny w aptece który pomoże mi normalnie funkcjonować ?(do tej pory brałam ibuprom sprint i po 2 tabletki nospy 80) Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam Maria
KOBIETA, 22 LAT 3 tygodnie temu

Co to jest menopauza?

Menopauza to bardzo trudny okres w życiu kobiety. Nazywany jest również przekwitaniem. Pojawia się najczęściej u kobiet po 50 roku życia. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o menopauzie.

Lek. Aleksandra Witkowska
82 poziom zaufania

Podczas stosowania antykoncepcji nie ma menstruacji. Jeżeli są takie dolegliwości to można odstawić antykoncepcję.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy