Zdiagnozowane policystyczne jajniki u 20-letniej kobiety

Mam zdiagnozowane policystyczne jajniki od 3 lat leczone tabletkami od 2 miesięcy. jednak od dwóch dni (tydzień do zakończenia 2 opakowania syndi 35)cierpię na kujący ból lewego jajnika. Bez plamienia. Nie mogę się wyprostować, chodzę pół zgięta. Wzięłam ibuprom max, żeby jakoś funkcjonować, jednak teraz mija 5 godzin od zażycia i czuję, jak ból powraca. Jestem umówiona do pani ginekolog, jednak chciałabym się nastawić na to, co mnie może czekać, ponieważ jestem bardzo zaniepokojona, pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

dopiero po badaniu , wykonaniu usg bedzie mozna cos wiecej powiedzieć.