Zabiegi plastyki błony dziewiczej i pochwy

Witam. Chciałabym zapytać jak w Polsce wygląda plastyka błony dziewiczej i pochwy. Ile kosztuje odnowienie błony dziewiczej? Oraz plastyka warg sromowych. Mam duży kompleks związany z tą częścią ciała, nie dość ,że jestem młoda a wygląda jak u starej kobiety po porodach. Nie jest symetryczna, przerośnieta moim zdaniem. Więc chciałabym dowiedzieć sie jak z Polsce takie zabiegi wyglądają i ile kosztują.

Zabiegi hymenoplastyki oraz labioplastyki w Polsce się oczywiście wykonuje. Koszty zabiegu to w zależności od Kliniki, za jeden zabieg 4000-6000 PLN. Myślę, że zabiegi plastyki warg sromowych są zabiegami, które dają dobry efekt kosmetyczny i duże zadowolenie pacjentki. Techniki zabiegowe zależą od operatora.