Zaburzenia erekcji przy leczeniu nerwicy

Witam. Od 10 miesięcy leczę się z nerwicy u terapeuty. Objawem, który mnie dręczy są zaburzenia erekcji, bądź całkowity brak erekcji w kontakcie z partnerką. Terapia jest bardzo dobra, trafia w moje problemy, ale objaw nie ustępuje nawet po 10 miesiącach. Nadal mam zaburzenia erekcji. Czy ta przypadłość jest uleczalna? Czy leczenie jest skuteczne? Po jakim czasie spodziewać się rezultatów? Czy można z tego wyjść i cieszyć się jeszcze udanym współżyciem?

Witaj!
Proszę umówić się ze specjalista seksuologiem ponieważ trzeba kompleksowo rozpatrzyć pana przypadek ,czyli na ile nerwica wpływa na zaburzenia erekcji przy dobrze prowadzonej terapii , a może są tez inne przyczyny.Niestety nie da się określić czasu , bo każda osoba jest swoistym indywiduum, a i rezultaty tez zalezą od motywacji i innych czynników, ale można to wyleczyć. Pozdrawiam.

Proszę omówić swój problem z terapeutą prowadzącym, gdyż w tym wypadku potrzebne jest więcej szczególów by móc zniwelować problem. Nie pisze Pan również czy przyjmuje lekarstwa - jeśli tak moze sie okażać, iż zaburzenie erekcji jest skutkiem ubocznym jego przyjmowania. W takim wypadku niezbędne jest podzielenie się tą informacją z psychiatrą i zmiana leków. Pozdrawiam.