Zaburzenia oddychania przy bolącym brzuchu
Mam problem z bolacym brzuchem po prawej stronie pod zebrem nie mogę zrobić głębokiego oddechu ani zakaszlac bo tak jakby mi coś tam uciska i boli, robiłam badania krwi moczu usg też nic nie wykazało, nie mam pojęcia co robić ciągle muszę mieć brzuch spiety i nie mogę go rozluźnić bo boli jakby miało coś peknac, już trzy razy byłam na pogotowiu i nic...pomocy

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Może to być wynik urazu. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam.