Zaburzenia pośrednictwa śródkomorowego

Proszę o wyjaśnienie pojęcia zaburzenia pośrednictwa śródkomorowego. Zdiagnozował to u mnie kardiolog na podstawie ekg i powiedział tylko, że póki co nie mam się czym martwić, ale w przyszłości będę mieć problemy. I tyle. Ani słowa wyjaśnienia więcej. Proszę o wyjaśnienie jakie są przyczyny, co to właściwie jest, jakie są skutki i czy jakoś można sobie pomóc.

Aleksander Ropielewski

Chodzi zaburzenia rozchodzenia się impulsu elektrycznego w tkance mięśniowej komór serca. Nie wiem jakie konkretnie zaburzenia zostały stwierdzone w Pani przypadku przez co nie jestem w stanie powiedzieć na czym dokłądnie polega problem i jakie jest rokowanie.