Zaburzenia snu i koszmary po śmierci rodziców

Witam. Chcialam sie poradzic czy powinnam wybrac sie do psychologa/psychiatry. Wszyskto zaczelo sie od smierci mamy a nastepnie taty (6 miesiecy pozniej). Zle spie w nocy. Czesto sie budze cala zaplakana, spocona, wrecz w jakies euforii. Dzieje sie to kiedy mam sny o rodzicach..Kolejna rzecz, ktora sie nasilila (juz kiedys mialam takie epizody) po smierci rodzicow - czasami lapie mnie paraliz w nocy. Nie moge sie ruszac, mowic, piszczy mi w uszach, az do momentu kiedy zmusze sie do wybudzenia.

Dzień dobry,

Proszę skontaktować się z psychoterapeutą lub psychologiem, np.: w PZP (w ramach NFZ) lub prywatnie.