Zaburzenia świadomości przy migrenach

Witam. Mam 22 lata. Od dzieciństwa mam migrenę z aurą. Atak mam raz na miesiąc. Zauważyłem, że od ok roku mam zaburzenie świadomości. Nie było ono silne ale odczuwalne. Jakiś tydzień temu miałem kolejny napad migreny i od tamtego czasu zaburzenie świadomości nasiliło się i utrzymuje się do dzisiaj. Myślałem, że to przejdzie ale nie. Cały czas czuję się jakby ktoś dopiero wybudził mnie ze snu. Czasem nie nadążam za tym co się dzieje w około. Przestraszyłem się, co się dzieje? Co z tym robić?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza prowadzącego leczenie. lub do lekarza neurologa.