Zaburzenia uwagi w EEG

Corce wyszlo w EEG zaburzenia uwagi. Ma 28 lat,kompletny brak logiki, we wszystko wierzy, ale nie wypowiada sie nigdy na zaden temat, jakby nic nie wiedziala. Chodzi po domu bez celu, najczesciej wyje, placze. Ukonczyla mature dawno temu, miala problem zawsze z nauka, teraz jakby nic nie wie, nikt do niej nie przychodzi,a gdy ktos jest z rodziny, ucieka do pokoju, lub siedzi ale nigdy nic nie powie. Nie zawsze patrzy w oczy, siedzi grzecznie, zasmucona, lub sie usmiecha nic wiecej. Jak to leczyc

Proszę się skonsultować z lekarzem psychiatrą i neurologiem, którzy pomogą postawić diagnozę i skierują na leczenie.

Witam,
nie ma takiej możliwości, żeby w profesjonalnym badaniu EEG wyszły zaburzenia uwagi, choć rozumiem, ze jest z tym problem. zachęcałabym do wizyty u psychologa lub psychiatry, szczególnie, ze jak Pani piszę córka zdała maturę, ale dopiero potem coś zaczęło się z dziać, warto starać się wyjaśniać tą zmianę. Leczeniem jest zdecydowanie psychoterapia, choć warto w pierwszej kolejności konsultować się z psychiatrą w celu diagnozy oraz dalszych skierowań. Pozdrawiam i życzę powodzenia.