Zachowanie starszej córki wobec innych domowników

Mieszakmy w 6 w jednym mieszkaniu,do pewnego czasu nie było konfliktów ale od pół roku moja starsza córka wyżywa się na mnie i mojej młodszej córce. Dogaduje, mówie przykre rzeczy a jak zwracamy uwage to twierdzi że nie da się z nami rozmawiać albo nie znamy się na żartach.Ostatnio stała się strasznie wyniosła i zrobiła się z niej furiatka. Jak mam z nią rozmawiać żeby nie zachowywała się tak, ona nie iwdzi problemu w sobie i widzi tylko w reszcie domowników problem.Nie wyciąga wniosków z rozmów

Witam,
być może Pani córka wchodzi w okres dojrzewania i tzw. buntu młodzieńczego.
Pomocne byłyby na pewno wizyty u psychologa, kwestia tylko, czy córka zechciałaby w nich uczestniczyć.

pozdrawiam