Zajście w ciążę przy stosowaniu Yasminelle

Stosuje tabletki anty yasminella . i kochalam się z chłopakiem, skonczyl we mnie, dwa dni przed koncem listka, biore tabletki regularnie, ale jezeli bylam dwa dni przed koncem listka to cos to zmienia? bo czekam teraz na okres te 7 dni i nie wiem czy moge zajsc w ciaze czy to malo realne

Szanowna Pani!

Zajście w ciążę jest bardzo mało realne.Jeżeli stosuje Pani te tabletki regularnie, to antykoncepcja występuje również podczas tych 7 dni przerwy.

Z powazaniem
Katarzyna Lewicka