Załamanie u partnera a rozstanie

Witam, bylam z ukochanym 7 lat. Bardzo sie kochaliśmy i byliśmy szczęśliwi. 3 miesiące temu ukochany miał obronę mgr, potem zaczął szukac pracy i niestety załamał sie z powodu jej braku. Od tej pory przestał mi okazywać uczucia a na końcu powiedzial, ze nie potrafi juz kochac... To byl cios dla mnie...pozniej znalazł prace ale nie wrócił :( czy załamanie moglo miec wplyw na te decyzje? Dodam ze co kilka dni pisze mi smsy co u mnie słychać...nie wiem czy walczyć o ten związek, bardzo go kocham.

Witam, trudno powiedzieć co było przyczyna zerwania. Najlepiej by było gdyby spotkała sie Pani z byłym partnerem i poprosiła o szczera rozmowę i wyjaśnienie co takiego miało wpływ na jego decyzje i jakie są jego aktualne uczucia i plany wobec Pani. Tylko szczera i otwarta rozmowa da Pani spokój i rozjaśni sytuacje, czy warto sie jeszcze angażować. Taka rozmowa należy sie Pani po 7 latach zwiazku, tez po to, aby mogła Pani budować ewentualne relacje z innymi. Pozdrawiam

Myślę, że jak najbardziej mogło mież wpływ, więc jesli pani zależy na ukochanym, to proszę o Was zawalczyć. Czasami któraś ze stron powinna być bardziej zdecydowana, aby podjąć właściwą decyzję.
Pozdrawiam.

Dzień dobry, ciężko jednoznacznie stwierdzić w tym miejscu co miało wpływ na stan pani partnera. Zachęcam do spotkania z nim i porozmawiania na temat pani uczuć i zapytanie go o jego uczucia. W zależności od tego co pani usłyszy podejmie pani decyzję. Pozdrawiam.