Zapalenie prostaty i grudki na żołędzi penisa

Witam mam pewien problem byłem nie dawno u urologa i stwierdził że mam zapalenie prostaty przepisał mi antybiotyk stosuję sie do tego i objawy przechodzą, natomiast na początku choroby zauważyłem dziwne grudki na żołędziu przypominajace grudki perliste oglądał to i powiedział że to jest normalne ale mnie to nie pokoi bo nigdy tego nie miałem. nie wiem może to być grzybica?? wspomne że jak to miałem współżyłem z kobietą która zrobiła kompletne badania i nic jej nie wykazało prosze o pomoc

Lek. Artur Jeliński Urolog

Proponuje udac sie do dermatologa czasmi przy sstoeowaniu antybiotykow moze pojawic sie grzybica na narzadach plciowych zarowno u mezsczyz jak i kobiet