Zarejestrowano 37 pojedynczych ekstrasystolii komorowych i 30 pojedyncze ekstrasystole nadkomorowe

Wynik holtera EKG:W monitorowanym okresie dominują pobudzenia ze stymulatora.Stymulacja dwujamowa.Częstość min.stymulacji 60/min.Max.częstość rytmu 97/min,rytm zatokowy.Śred.częstość rytmu 64/min.Zarejestrowano 37 pojedyńczych ekstrasystolii komorowych i 30 pojedyńcze ekstrasystole nadkomorowe.Bez pauz >2,0sek.Proszę o ocenę mego wyniku,na czym polegają wykazane nieprawidłowości.Zawał -2008r,wszczepiony stymulator 2013r,NT.Proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza kardiologa, po bezpośrednim badaniu oraz przeanalizowaniu wszystkich danych medycznych o pacjencie będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.