Zatwardzenie u 26-latki

Witam. Od dwoch tygodni nie moge sie zalatwic... dzisiaj stosowalam lewatywe i nic...czuje tylko tak jakby kamien ktory nie chce wyjsc...blagam co moze mi pomoc...co mam zrobic...

Można zastosować laktulozę 2 łyżki stołowe. Jeśli nie pomoże, to po 6 godzinach ponownie 2 łyżki stołowe. Proszę całkowicie odstawić słodycze i popijać ciepłą wodę.