Zawał 3 miesiące temu i szansa na dożycie 60-tki

Mam 43 lata Rafał,miałem zawał 3 m temu.Mój Ojciec zmarł na to samo mając 45 lat lecz w latach 80siątych ratowano tylko prądem,dziś to zupełnie....jaką mam szansę dożyć 60dziesiądki?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie nie ma takiej możliwości, by w wartościach liczbowych ocenić szansę, że dożyje Pan 60-go roku życia. Jeśli jednak będzie Pan regularnie przyjmował leki oraz stosował się do zaleceń lekarza prowadzącego, szanse te będą wysokie.