Zawroty głowy po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej

Dziwne uczucie kręcenia się w głowie po odstawienia antykoncepcj. Od odstawienia Tabletek dziwnie się czuje tak by się kręciło w głowie ale trwa może sekund i jest ok i prawa stronę głowy taka dretwą co to może być jestem w trakcie leczenia przeciw Zakrzepicy żył głębokich.

Aleksander Ropielewski

Przykro mi, ale objawy są mało specyficzne, abym bez możliwości przeprowadzenia badania przedmiotowego i oceny badań dodatkowych mógł udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Jedyne co mogę doradzić to kontakt z lekarzem.