Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 6 6 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zawroty i ból głowy oraz osłabienie po paleniu marihuany

Zawroty głowy po paleniu marihuany ? Otóż około 2-3 miesięcy temu paliłem marihuanę kilkanaście razy raz trafiłem na zły towar po którym miałem obawy śmierci wszystko we mnie biło omal się nie udusiłem z braku śliny, od tamtej pory przestałem palić do tej pory był spokój. Od tygodnia mam okropne zawroty głowy gdy się położę lub podniosę głowę do góry wydaje mi się, że podobnie się ze mną dzieje jak podczas tego dnia gdy paliłem jestem osłabiony boli mnie głowa nie dam rady spać kiedy to minie?
MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu

Proszę skonsultować się z lekarzem. Wykluczy ewentualne zaburzenia somatyczne czy zmiany organiczne, a w razie potrzeby da skierowanie do lekarza psychiatry (podobne objawy mogą być także objawami somatyzacyjnymi-lękowymi).

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
0

Nie wiadomo, kiedy to minie, bo należy przyjąć, że były to "niezidentyfikowane substancje toksyczne", niekoniecznie tylko marihuana. Taki jest nielegalny rynek... Wskazana wizyta u specjalisty neurologa. I zachęcam do refleksji i konstruktywnych wniosków. Pozdrawiam. JW

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy