Zawroty i ból głowy oraz osłabienie po paleniu marihuany

Zawroty głowy po paleniu marihuany ? Otóż około 2-3 miesięcy temu paliłem marihuanę kilkanaście razy raz trafiłem na zły towar po którym miałem obawy śmierci wszystko we mnie biło omal się nie udusiłem z braku śliny, od tamtej pory przestałem palić do tej pory był spokój. Od tygodnia mam okropne zawroty głowy gdy się położę lub podniosę głowę do góry wydaje mi się, że podobnie się ze mną dzieje jak podczas tego dnia gdy paliłem jestem osłabiony boli mnie głowa nie dam rady spać kiedy to minie?

Nie wiadomo, kiedy to minie, bo należy przyjąć, że były to "niezidentyfikowane substancje toksyczne", niekoniecznie tylko marihuana.
Taki jest nielegalny rynek...
Wskazana wizyta u specjalisty neurologa.
I zachęcam do refleksji i konstruktywnych wniosków.
Pozdrawiam. JW