Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 9 9 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zawroty głowy po paleniu marihuany a magnez i wapno

Witam. 2 tygodnie temu paliłem marihuanę ( tylko 2 buchy ) drugi raz w życiu. Za pierwszym razem nic mi się nie działo. Po zapaleniu ostatnio jednak cały czas mi się kręci w głowie. Nie wiem, czym jest to spowodowane. Z tymi zawrotami "da się żyć" ale są bardzo irytujące.. Biorę magnez i piję wapno, może pomoże.. Co jeszcze mogę robić?!
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Psychologia międzykulturowa

Mgr Kamila Drozd Psycholog
80 poziom zaufania

Witam serdecznie! Działanie marihuany zależy od indywidualnych cech palacza. Zwykle młodzi ludzie sięgają po trawkę z nadzieją, że narkotyk wprawi ich w dobry nastrój. Niestety, marihuana nie zawsze poprawia humor. Czasami uwypukla nastrój z chwili palenia, czyli jeżeli podczas palenia marihuany byłeś zaniepokojony, marihuana może później wzmóc w Tobie lęki i obawy. Zawroty głowy to częsty objaw po zażyciu trawki. Na pewno picie wody i zażywanie magnezu nie zaszkodzi. Okres półtrwania THC jest dość długi, dlatego mogą doskwierać Ci nieprzyjemne dolegliwości. Z czasem jednak wszystko powinno wrócić do normy. Pozdrawiam!

Psycholog społeczny, autorka wielu publikacji dotyczących rozwoju osobistego oraz warsztatów z doradztwa zawodowego i komunikacji międzypłciowej.
0

Dzień Dobry Panu,

Pana organizm potrzebuje czasu na regenerację, myślę, że wskazana byłaby kontrolna konsultacja u lekarza pierwszego kontaktu, który podejmie ewentualne decyzje diagnostyczne, celem rozwiania Pana obaw.

Życzę Panu wszystkiego najlepszego, irena.mielnik.madej@gmail.com

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy