Zdrowe odżywianie a brak spadku masy ciała

pytanie do dietetyka: jak to jest, że zdrowe odżywianie nie powoduje spadku masy ciała. Jestem po ciąży bliźniaczej brzuch był spory. Teraz po prostu jest wypukły, przeszkadza mi to ponieważ zawsze miałam płaski. Co jeść?Czy rzeczywiście wizyta u dietetyka pomoże mi? Czy dietetyk daje ścisłą diete, której trzeba sie trzymać?

Witam serdecznie!
Zapotrzebowanie energetyczne zależy m.in. od płci, wieku, wzrostu, masy ciała, aktywności fizycznej i stanu zdrowia. Bez szczegółowych informacji ciężko ustalić prawidłową kaloryczność diety i wskazówki do niej.
Po ogólne wskazówki żywieniowe i przepisy zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska