Zgaga i bóle piersi a możliwość ciąży

Witam mam 21 lat. Nie wiem czy jestem w ciąży. Od tygodnia bolą mnie bardzo piersi (okres spóźnia mi sie jeden dzień) dzisiaj pół nocy nie spałam- dostałam strasznej zgagi co nigdy mi sie to nie przytrafiało, i było mi bardzo gorąco. Czy to na coś wskazuje?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy są dość niecharakterystyczne, co oznacza, że nie ma takiej możliwości, by na ich podstawie ocenić czy jest Pani w ciąży. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży sugeruję wykonanie testu ciążowego.